Консультації з банківського права

Спеціалісти нашого об’єднання готові запропонувати цілий спектр послуг в сфері банківського права. Це правові консультації з будь-яких питань, пов’язаних з діяльністю банків. Наші знання допоможуть Вам домогтися скасування штрафних санкцій, повернути свої гроші і зберегти майно. Ми дамо Вам план ефективних дій в залежності від ситуації, що склалася.

Для тих, хто хоче перестрахуватися і не потрапити в кабалу до банку, ми надаємо послугу правової експертизи договору. Досвідчені юристи детально вивчать всі документи і вкажуть на ризиковані або відверто незаконні моменти.

Далеко не завжди державні служби та установи, обов’язком яких є контроль за додержанням законодавства у банківському секторі економіки, належним чином виконують свої прямі функції та обов’язки. Якщо Фонд гарантування вкладів фізичних осіб затягує виплати, а виконавча служба не поспішає виконувати рішення судової інстанції — в такому випадку наші адвокати можуть представити Ваші інтереси і домогтися того, щоб держава виконала свої зобов’язання.

Банки ніколи не ведуть судових розглядів без залучення досвідчених юристів. Не потрібно давати їм шанс і намагатися захистити себе самостійно. Наші юристи знають, як перемогти банк в суді і готові представити Ваші інтереси в інстанціях будь-якого рівня.

Проблеми з банками не зникають самі по собі, їх не можна пустити на самотік і перечекати, адже кожен день сума боргу зростає, а неповернений вклад знецінюється. Наша компанія готова стати на Ваш бік і допомогти вирішити фінансові проблеми, просто зверніться за консультацією.

 

Консультації в сфері банківського права включають в себе:

  • аналіз проектів та укладених договорів про надання банківських послуг на предмет виявлення ризиків для споживача таких послуг;
  • питання правомірності вимог і / або дій банків, підготовка заяв, звернень, скарг, позовів;
  • попередній аналіз кредитних проектів на предмет виявлення можливих перешкод для їх реалізації;
  • оскарження дій банків з питань примусового стягнення заборгованості та звернення стягнення на предмети забезпечення за проблемними кредитами;
  • питання викупу кредитів у банках, які перебувають у стадії ліквідації:
  • проведення електронних торгів (аукціонів) з реалізації активів банків, які перебувають в стадії ліквідації;
  • порядок оформлення договорів відступлення прав вимоги за результатами проведеного електронних торгів (аукціонів);
  • питання роботи реєстрів обтяжень, порядку внесення і виключення записів про заборону відчуження, іпотеку та арешт майна.
  • Чи зацікавлені Ви в правовій допомозі професійних адвокатів? Ми вже готові забезпечити Вам захист на всіх юридичних рівнях – просто зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами, або напишіть нам листа. Ми відповімо на нього швидко, проконсультувавши Вас абсолютно безкоштовно. Індивідуальний підхід гарантуємо!