Кримінальні провадження

Звернувшись за допомогою до нашого “Об’єднання адвокатів”, Ви отримаєте повний спектр адвокатських послуг у кримінальному провадженні, які будуть надані на найвищому рівні. Разом з Вами ми готові пройти всі стадії судового процесу – від початку досудового розслідування і аж до Європейського суду з прав людини. При цьому, нашими адвокатами будуть задіяні будь-які законні методи захисту прав клієнтів, і ми завжди націлені на те, щоб давати кожному нашому Клієнту конкретний результат, а не обіцянки.

З нашими адвокатами Ви зможете попереджати кроки сторони обвинувачення і парирувати, грамотно реагувати на обшук і клопотання, аналізувати надані докази, аргументовано протистояти будь яким порушенням Ваших прав і свобод.

Кожен з наших адвокатів має свій досвід боротьби, а найголовніше – завершених на його користь справ. Ми знаємо не з чуток всі механізми дієвої боротьби в кримінальному процесі, а тому завжди готові ефективно застосовувати їх у Вашій справі.

 

Як Ви вважаєте, чи може один адвокат об’єднати в собі можливості відразу декількох фахівців? Дуже малоймовірно. А як щодо того, щоб отримати професійні послуги членів “Об’єднання адвокатів”, кожен з яких спеціалізується на вирішенні певного кола питань? Відмінна ідея – звернувшись до нас, Ви отримаєте професійну адвокатську підтримку на найвищому рівні від 4 провідних експертів, гарантувавши необхідний результат.

Більш докладно про види надання допомоги Ви зможете дізнатися на сторінках нашого сайту

Несплата податків – це дуже тонке питання, яке не терпить ніякої самодіяльності. Будь-які спроби захистити себе самостійно, без наявності належних знань, приведуть до серйозних фінансових втрат. Чи можна буде вирішити питання на свою користь, не зазнавши серйозних матеріальних та інших витрат? Так, якщо Ви довірите вирішення всіх питань досвідченим адвокатам, що спеціалізуються на податкових спорах.

Ми надаємо наступний перелік адвокатських послуг в кримінальній справі:

1. Ефективний захист підозрюваного і обвинуваченого на стадії досудового розслідування та на кожному з етапів розгляду справи в суді

2. Розробки стратегії і тактики щодо представництва та захисту інтересів і прав Клієнта в судових інстанціях, консультування Клієнтів з усіх питань

3. Підготовка скарг, заяв, клопотань та правових документів до судових органів

4. Аналіз судових перспектив ведення кримінального провадження, обговорення з Клієнтом подальших дій по захисту його майна, прав та інтересів.

5. Прийняття участі при веденні з Клієнтом слідчих дій.

6. Підготовка та подальша подача в судові органи апеляції та касації на вирок.

* Крім того, наші кваліфіковані адвокати завжди готові надати допомогу при здійсненні ДТП.

Дана допомога полягає в наступному:

* Пам’ятайте, що своєчасне звернення до адвоката в питаннях, пов’язаних з ДТП, мінімізує Ваші матеріальні витрати в майбутньому і буде служити заставою позитивного вирішення Вашої проблеми.​

Що стосується адміністративної відповідальності, дуже часто протоколи про адміністративні правопорушення співробітниками ДАІ складаються необґрунтовано, без з’ясування всіх необхідних обставин ДТП, в результаті чого, при правильному підході у Вашій проблемі, адвокат допоможе Вам уникнути притягнення до адміністративної відповідальності, і, як наслідок, позбавить Вас від необхідності відшкодовувати збитки, завдані в результаті ДТП.